קורס GMAT המלצות - תלמידים ממליצים!
קורס GMAT המלצות - תלמידים ממליצים!

קורס GMAT המלצות - תלמידים ממליצים!

 • לירון גרוסמן - יזם על!

  חברת אופק היא אכן חברת בוטיק שמתמחה ב-GMAT. בתור מישהו שלמד תחילה במכון לימוד מתחרה אני יכול להגיד שזו אפילו לא תחרות. אי אפשר אפילו להשוות בין החומרים המיושנים והלימוד הלקוי שהיה במכון המתחרה לעומת חומרי הלימוד החדשניים, הליווי, ההסברים וכמובן הסימולציות שקיבלתי בחברת אופק. כל אלו מוכיחים את יעילותם בשילוב עם הדרכה וליווי והמדריכים הכי מקצועיים שנתקלתי בהם עד היום.
  צחי - הרבה מאוד חוקרים באקדמיה טוענים שיש קשר בין מדד הסיפוק משירות לבין שמירת נאמנות הלקוח. יותר מזה, טוענים שלקוח מאוד מאוד מסופק יכול להגיע לרמה מאוד גבוהה של נאמנות. לרמה הגבוהה ביותר קוראים "שגריר" או "שליח", אז רציתי להגיד תודה, תודה רבה על הליווי המקצועי והאישי, תודה על הזמינות ועל ההקשבה. קיבלתי ממך ערך מוסף אמיתי ושירות הרבה מעבר למצופה. מלירון גרוסמן "השגריר" :)

 • ניר הינדי - IE מדריד

  תקופת ה-GMAT היא אחת התקופות היותר מאתגרות ולבטח הקשות שיהיו לאלו מכם שיעשו את המבחן. מעבר למקצועיות, השירות, האיכות של צחי, אסף ודורון כמרצים, איכות החומרים והחשיבה האחרת, יש דברים אחרים שלדעתי תלמדו להעריך כמה הם חשובים ואותם תלמדו להעריך רק אחר כך.
  מעבר לכל והכי חשוב הוא שמצאתי אנשים נהדרים, חברים. גם אני שקלתי כמוכם להרשם לאחד המכונים אבל בשיחה אחת קצרה הבנתי שמצאתי את המקום שלי. אנשים שפועלים בשביל אנשים ולא בשביל למכור עוד קורס. אנשים שההצלחה שלי היתה חשובה להם כמעט כמו לי.
  הם נתנו לי אוזן קשבת, עצות, תמיכה, מילה טובה והכוונה ברגעים לא פשוטים (ותאמינו לי יהיו לכם כאלו). לדברים האלו אין מחיר.

  היום אני לומד ב-IE אחד מבתי הספר המובילים באירופה ואני במקום הזה בזכות בחירות נכונות. ואופק הוא לבטח אחת הבחירות החשובות שעשיתי.

 • אורי ברנע , 740

  להירשם לקורס של אופק הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי. קיבלתי ציון שפותח את הדלת לאוניברסיטאות המובילות בעולם, והתחלתי ממצב של חוסר היכרות עם מושגים בסיסיים . לכל אורך הדרך הרגשתי את הרצון שלהם לעזור לי ולתלמידים אחרים, וראיתי עד כמה היה חשוב להם שנצליח.

  בעיני מורה טוב גם רוצה וגם יודע ללמד. המורים של אופק הם כאלה.

 • יונתן בכר , 730

  קורס GMAT המלצות - קיבלתי 730 במבחן הראשון שלי, אחרי חודשיים של לימודים! אין לי ספק שזה בזכות ההדרכה של צחי. כאשר החלטתי לגשת לבחינת ה-GMAT כל מה ששמעתי סביבי זה כמה היא בחינה קשה ומאתגרת ושתקופת הלימודים לבחינה הינה סיוט צרוף. למזלי חבר המליץ לי על אופק GMAT. חשוב לומר שבלימודי האקדמאיים לא למדתי מקצועות ריאלים ובנוסף על כך מעולם לא ניגשתי לבחינת הפסיכומטרי כך שהרקע שלי לפני התחלת הלימודים היה חלש בלשון המעטה. אף על פי כן, צחי גרם לכך שתוך חודשיים הייתי מוכן לבחינה. הוא העביר לי את כל החומר בצורה הכי פשוטה ונוחה להבנה, תרגילים שסווגו ברמות קושי הכי גבוהות נעשו קלים בעזרת השיטות שלמדתי אצלו. תודה!
   

 • שמעון אלקבץ , 740

  פניתי לצחי כשסיימתי ללמוד לבד, עם רצון לחזק נקודות בודדות. מהר מאוד הבנתי שהחלק העיקרי הוא להבין את מה שעומד מאחורי המבחן. צחי עזר לי מאוד בבניית תוכנית עבודה, ליווי לאורך הסימולציות ואין לי שום ספק - ללא עזרתו לא הייתי מגיע לתוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
   

 • עידו גבעון

  הגעתי לאופק אחרי לימודים בקורסים מתחרים, ופשוט אין מה להשוות. היחס האישי, התקשורת בשיעורים ואיכות התכנים הביאו אותי לציון הנדרש, ואף מעבר. בניגוד למקומות האחרים, המורים באופק מגיעים עם ניסיון של מאות סטודנטים שעברו תחת ידיהם המיומנות!

 • ענת וולפוביץ' ,740

  החלטתי שאני מעוניינת ללמוד בחו"ל, ולכן היה חשוב לי לבחור בהכנה הטובה ביותר בשוק. אחד מהיתרונות של אופק GMAT בעיני נעוץ בצוות המורים הנדיר ובגישה שלהם לתהליך הלימוד ולמבחן. צחי ושרי, עזרו לי להתכונן למבחן עם תוכנית, שנתפרה למידותיי, על מנת לחזק את נק' התורפה שלי ולבנות את האסטרטגיה, שתוביל אותי לציון המקסימלי. כל אחד מהמורים (צחי בחלק הכמותי ושרי בחלק המילולי) נתנו לי כלים להסתכל על השאלות מזווית קצת אחרת, שיפרו לי את הביטחון בעצמי וביכולות שלי והפכו את התקופה הזו לנעימה וכייפית. נהניתי ללמוד למבחן והתוצאות לא איחרו להגיע (740). תודה!

 • רועי , 730

  קיבלתי 730! המבחנים במערכת הממוחשבת היו מאתגרים, וסימלצו בצורה טובה את המבחן האמיתי. קיבלתי כלים לגישה לשאלות בצורה ברורה וישירה, ויכולת ניתוח של מהות השאלות, שעזרו לי מאד במהלך הדרך. הגעתי דרך המלצה של חבר, וכבר בשיעור הראשון הבנתי למה. קור הרוח, הידע, והבטחון ביכולת שלי היו ברורים מההתחלה. היחס האישי, ההכוונה (בתחילת תהליך ה-MBA בכלל), ושיתוף הידע היו מעולים! תודה.

   

 • טל כרמי , 750

  בזכות שרי הצלחתי להוציא ציון של 42 (אחוזון 96!) בחלק המילולי של  ה-GMAT אחרי קורס של חודשיים! היו לי המון מורים לאנגלית בחיים, בישראל ובחו"ל, אבל ללא ספק שרי היא המורה  הטובה ביותר לאנגלית שאי פעם פגשתי. למדתי בחו"ל בבית ספר דובר אנגלית, אבל רק אחרי הקורס המילולי עם שרי הבנתי עד כמה עד אז בעצם לא ידעתי אנגלית.  

 • אופיר חן , אונ' תל אביב

  לצחי ודורון היקרים,
  רציתי לעדכן אותכם שניגשתי היום למבחן וקיבלתי 48, אני חושב שבציון הזה אני מסכם את המסע שהתחלתי בינואר...

  רציתי לומר לכם תודה רבה, דורון על הליווי האישי וכל העצות והתייעצויות, וצחי על כל התרגולים שתמיד מתקיימים בקביעות, אתם צוות מדהים ומעורר השראה.

 • אורן ילינק , אונ' תל אביב

  שילבתי משרה מלאה עם לימודים באופק פעם בשבוע והתקבלתי ל-MBA! צחי הפך את המבחן לפשוט, קיבלתי 49 בכמותי :)

 • חיים מק , 48 בכמותי

  אני וחבר עשינו שיעורים פרטיים באופק, שנינו ללא שום רקע ריאלי ותוך חודשיים שנינו התקבלנו לת"א! ואפילו היה כיף...תודה!

 • קובי , אונ' תל אביב

  קבלתי את כל הכלים שהיו חסרים או ששכחתי מהתואר הראשון. חומרי התרגול המעשיים עזרו לי כבר מהשיעור הראשון להתמודד עם שאלות מבחן, השעות גמישות והמחיר משתלם!

 • מתן דבורה , 750, התקבל להרווארד, סטנפורד ו-MIT

  כשהתחלתי את הדרך ה(מאוד) ארוכה לקראת לימודיי MBA בחו"ל, שמעתי מיליון ואחת דעות שונות על העניין...אבל בדבר אחד היתה תמימות דעים: GMAT אתה צריך לעשות בקורס של צחי.
  בפרספקטיבה, הם בהחלט צדקו. הקורס הכמותי מקיף, ענייני, ומכין אותך בצורה מעולה לבחינה.
  מעבר להעברת החומר, אתה מקבל סטים של שאלות שמכסות כל פינה בחומר.
  אבל, צחי הוא לא רק "מורה". בשבילי, הוא היה הרבה יותר מכך. הוא האמין בי כשהיו לי ספקות לגביי היכולות שלי, תמיד עזר ותמך, וידע להשחיל מילה טובה. הבקיאות שלו במבנה המבחן מדהימה. השיעורים הפרטיים איתו נותנים מיקוד מעולה בדיוק לנקודות החולשה שלך, ונותנים לך כלים לפתח דרך חשיבה שעוזרת לך "לנצח" את ה GMAT.
  אחרי שקיבלתי לשימחתי ציון אדיר ב - GMAT, נעזרתי באסף כדי להתכונן ל TOEFL. היו לנו שבועיים, ואני, כרגיל, הייתי סקפטי...אסף עזר לי להתכונן בצורה הטובה ביותר בפרק הזמן המאד קצר, ובזכות ההכנה הזאת הצלחתי לקבל את הציון שרציתי.

  אז הנה עצה חופשית ממני, לכל מי שמתכוון להתכונן ל - GMAT. לא תמצאו מקום טוב יותר או אנשים מוכשרים יותר שיכינו אתכם לבחינה. בהצלחה!

 • יובל ברנר

  עזרתם לי לכבוש יעד בזמנים לא זמנים. התאמתם את עצמכם אליי ולשגעונות שלי. שמחתי להכיר אנשים מקצועיים ויסודיים שכמותכם, שמתייחסים בכבוד למקצוע ומנסים להיות גמישים ככל שניתן עם התלמידים.

 • מתי מלמוד

  קורס GMAT המלצות - מהפעם הראשונה שהתקשרתי לאופק כדי לברר לגבי קורס GMAT קיבלתי רק תשובות אמיתיות וענייניות, בשום שלב לא ניסו להגיד לי את מה שרציתי לשמוע אלא רק את האמת ואת הדעה המקצועית שלהם.
  את היחס האישי, האמון והבטחון שקבלתי מדורון וצחי לא יכולתי לקבל בשום מקום אחר.
  ממליץ בחום!

 • גל פונטיין

  לצוות אופק, דבר ראשון המון תודה!

  הגעתי אליכם עם מטרה ברורה, תקציב מוגבל וזמן קצוב והצלחתם להביא אותי ליעד בזמן ו(כמעט)בלי לאבד את השפיות...

  היחס האישי שקיבלתי מאסף המורה נאמבר-וואן, האכפתיות, ההבנה והזמינות הגבוהה עשו מבחינתי את ההבדל. בתור אחד שהגיע עם בגרות אחת מוצלחת ב-3 יחידות מתמטיקה (על גבול ה"חשבון") מלפני 12 שנה, הייתי סקפטי, סקפטי מאוד אפילו לגבי היכולת שלי ללמוד, להבין וליישם את החומר בזמן המוגבל שהיה לי...

  אבל מהר מאוד הכנסתם אותי לעניינים, הצלחתם למצוא את השיטות הלא סטנדרטיות להעביר לי את החומר בצורה ברורה, פשוטה ומוכוונת ולסייע לי לצבור ביטחון על הדרך.

  מערכת התרגול המצוינת באתר הופכת את הלמידה לפשוטה וזמינה מאוד בדיוק לאנשים עובדים שאין להם ברירה אלא ללמוד בחלונות זמנים פנויים פה ושם...

  האמת, שגם נהניתי מאוד להגיע אליכם בכל פעם. האווירה הטובה במשרדים, כשכולם מכירים אותך, יודעים איפה אתה עומד ובאמת אכפת להם מהצלחתך נותנת ביטחון ומשרה רוגע בתהליך ההכנה האינטנסיבי לבחינה הלא-ממש-כייפית הזאת.

  בשורה התחתונה, אני אמליץ לכל מי ממכריי שיחפוץ בהכנה לGMAT על אופק, כי זה המקום הנכון, עם האנשים הנכונים, עם הגישה הנכונה.

  אז שוב, המון תודה, בעיקר לאסף שסבל אותי לכל אורך הדרך.