קורס Gmat מומלץ (תלמידים ממליצים) - אופק GMAT
קורס Gmat מומלץ

קורס Gmat מומלץ

> איך מוצאים קורס GMAT מומלץ?
> מהם 5 הדברים החשובים ביותר בבחירת קורס הכנה?
> מה הופך קורס GMAT לאיכותי - קורס שאפשר להמליץ עליו לאחרים?


צפה עכשיו! איך בוחרים קורס GMAT? מהם 5 הדברים החשובים ביותר בבחירת הקורס?
 

 

GMAT כמותי - איך בנוי החלק הכמותי? (לחץ כאן)

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים קורס GMAT?

מורים מנוסים שהכנה ל- GMAT היא כל עיסוקם - כשזה נוגע לעתיד שלכם אתם לא רוצים לקחת סיכונים מיתרים. חשוב מאוד שמורי ה-GMAT יהיו כאלה שחיים ונושמים את ה-GMAT, מורים שעוסקים בהכנת תלמידים לבחינה במשרה מלאה ולא כסתם עבודה צדדית שנעשית כמשרת סטודנט או ע"י מורים לפסיכומטרי שמשלימים הכנסה. מורה GMAT מנוסה ידע לאתר את נקודות התורפה שלכם, להזהיר אתכם ממלכודות נפוצות ולהכווין אתכם בצורה הטובה ביותר כיצד והיכן להשקיע את מירב מאמצי הלימוד בכדי לקבל את הציון הטוב ביותר.

ותק ונסיון - בכל שנה קמים ונסגרים מספר מכמוני הכנה ל-GMAT. וודאו שמאחורי הקורס שאתם בוחרים עומדת חברה ותיקה, יציבה ומנוסה. הנסיון והותק של החברה מעידים באופן ישיר על הצלחתה בהכנת תלמידים לבחינה.

חומרי תרגול מקיפים ועדכניים - בדקו היטב אילו חומרי תרגול מוצעים לכם. מבחן ה- GMAT הוא מבחן אדפטיבי בו רמת השאלות הולכת ועולה. ודאו שחומרי התרגול שמוצעים לכם מגוונים וכוללים מאגר גדול של שאלות בכל רמות הקושי. לא פחות חשוב מכך, הקפידו שבמסגרתו של קורס GMAT מוצעת לכם אפשרות לתרגול באמצעות תוכנה ממוחשבת, כזאת שמדמה עד כמה שאפשר את האלגוריתם של המבחן האמיתי ומאפשרת לכם לבוא מוכנים יותר לבחינה.

מפגשי תרגול ללא הגבלה! חשוב לתרגל הרבה, החל מהרגע שבו אתם מצטרפים לקורס ועד לרגע שבו עברתם בהצלחה את ה- GMAT. חפשו קורס שמציע מפגשי תרגול ללא הגבלה - גם לאחר סיומו.

שיעורי השלמה - בחרו קורס בו מאפשרים לכם שוב לשיעור מסויים במידה ואתם מרגישים חלשים בנושא מסויים או אפילו כזה שמאפשר לכם לעשות שוב את הקורס כולו במידה ותחפצו בכך.

המלצות של תלמידים - בסופו של יום רק דבר אחד חשוב והוא מבחן התוצאה! חפשו מכון לימוד עם המלצות רבות וודאו שהן אותנטיות.
 

תלמידים ממליצים על קורס GMAT - לחץ כאן!
 

קורס הג'ימאט הכמותי של אופק GMAT הוא הקורס הפופולארי ביותר בישראל למבחן הGMAT! הקורס מתקיים בקבוצות לימוד קטנות במיוחד ובאוירה נעימה המאפשרת למורה להקדיש תשומת לב מלאה ויחס אישי לכל תלמיד. המורים באופק הם הטובים והמנוסים ביותר בתחום. ממוצע הציונים של התלמידים ואחוזי שביעות הרצון שלהם מהקורס הותיק הם מהגבוהים ביותר בהשוואה לממוצע בארץ ובעולם!

יש לכם שאלות? תהיות? מבחן הGMAT חשוב לעתידכם, אל תסתפקו בשיחה עם אנשי מכירות. אתם מוזמנים להתקשר ישירות לאחד מהמורים בצוות אופק GMAT או לחילופין להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.


קורסי GMAT באופק - לחצו כאן למידע נוסף
כמה עולה קורס GMAT? כל הפרטים